Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zrzutkapl pod hasłem "Środki na walkę w obronie rodziny! Obrona przed ideologią LGBT+"  pieniądze przekażemy radnemu na walkę z kłamstwem i ideologią
Ostrzegam. Organizowanie zbiórki publicznej w celu zapłacenia orzeczones kary jest przestępstwem.
celem zbiórki jest wsparcie Radnego w jego walce w obronie rodziny oraz jej promocji w mieście Lublin! kwota zborki 10 tys. zł- nie odpowiada wysokości kary zasądzonej, potraficie tylko grozić! Niech Bóg ma Was w opiece  
 Kim ja jestem, że zwracasz sie do mnie w formie pluralis majestaticus?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy zorganizowana grupa przestępcza da pitusze środki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsi są kryptogeje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien jeszcze dostać nakaz uczestniczenia w marszu wraz ze swoją świtą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  "Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą, temu byłoby lepiej uwiązać kamień młyński u szyi i wrzucić go w morze. Jeśli twoja ręka jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie ułomnym wejść do życia wiecznego, niż z dwiema rękami pójść do piekła w ogień nieugaszony. I jeśli twoja noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie, chromym wejść do życia, niż z dwiema nogami być wrzuconym do piekła. Jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je; lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do królestwa Bożego, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła, gdzie robak ich nie umiera i ogień nie gaśnie".     Mk 9, 38n  
 doskonały cytat do powieszenia na plebaniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni wykastrować tych homo... To przecież będzie dla nich najlepsze wyjście i tak reprodukcyjne nie ma z nich pożytku a tak chociaż hormony przestaną im buzować... I srom będzie w porządku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w końcu niektórzy nauczą się rozróżniać czarne od białego. Bo mylenie homoseksualizmu z pedoflią w tym przypadku było zamierzone, a nie wynikało z niewiedzy. To była chęć zdobycia dodatkowych punktów politycznych. Przez takich radnych jak ten z pisu, ludzie uważają, że największych zagrożeniem dla państwa jest wyimaginowane lgbt, znikoma mniejszość, a nie kryzys ekonomiczny czy prawdziwa wojna. To jest kuriozum.
 W końcu niektórzy wyrazili się jasno "po jakich stopniach pnie się w górę" ideologia lgtb+. Na końcu ma być adopcja dzieci. Na razie jest wojna z kościołem i rodziną. Jakoś brak wyroków za obrażanie uczuć katolików. To jest kuriozum. To jest OTUA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne zdjęcie radnego Pituchy.Wysoki poziom prawdziwego dziennikarstwa. Nie mieliście innego?
Czasami twarz odzwierciegla intelekt
 Czasami dwa słowa "odzwierciegla" intelekt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem  czemu , ale nie mogę patrzeć na mordę tej czechowskiej  gnidy !!!
 Masz rację lepiej patrzeć na pomalowanych tęczowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo zanim pisowiec otworzy swoją mordę zdradziecką powinien zasłonić ją szmatą. O zastanowieniu się co chce pisowiec wybełkotać nie piszę bo to dla pisowca zbyt duży wysiłek intelektualny na który to pisowiec nie ma sił a i w intelekcie poważne braki. Podobnie jak u guru sekty pis super stratega zwanego szeregowy kaczyński.
 Widać tutaj efekty otwarcia mordeczki zdradzieckiej totalniaka. W porównaniu do pana pitychy powinieś dostać 4 razy po 5000 zł. Tylko, że ciebie sąd nie ukarze bo to jest normalka - innych POniżać obrażać możecie i w tym temacie nie ma granic. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to jest właśnie równość i tolerancja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze choć mam wątpliwość czy osoba psychiczna powinna być karana a już na pewno nie powinna być radnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu niektórzy wyrazili się jasno "po jakich stopniach pnie się w górę" ideologia lgtb+. Na końcu ma być adopcja dzieci. Na razie jest wojna z kościołem i rodziną. Jakoś brak wyroków za obrażanie uczuć katolików. To jest kuriozum. To jest OTUA.
A czy geje nie są katolikami? Większość raczej jest. Tylko garstka obraża innych i mówi się, że to "lgbt" obraża. Widzę komentarze na forach "pedały zdychajcie", "zakaz pedałowania", "wykastrować gejów" - to są cytaty choćby z tego forum. I kto to pisze? Prawicowcy, którzy są katolikami, a przynajmniej za takich się podają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, że otrzymał karę pieniężną Pitucha, ............................... każdy ma prawo do miłości i nic nikomu do tego AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy może być zdegenerowany. Ale nie może tego propagować i utrudniać życia innym. Obsceniczne obnoszenie się z chorobą powinno być karalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie radny. Kolejny pana sukces. Czy będzie chwalił się tym w następnych wyborach ?? Bo jakoś innych sukcesów z zasiadania przez pana w radzie miasta nie widać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak może sąd nakazać wpłatę na organizację która jest w odczuciu oskarżonego moralnie zła? Mógł nakazać wpłatę na np. Dom Dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na Marszu będą obrażać Matkę Bożą to Staszewski wpłaci na kościół?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"każdy może być zdegenerowany. Ale nie może tego propagować i utrudniać życia innym. Obsceniczne obnoszenie się z chorobą powinno być karalne." .................... Szanowny "kaziku", przecież został ukarany i skazany na zapłacenie 50 stuzlotowych banknotów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za świat gdzie Żyda nie można nazwać Żydem pedała pedałem a murzyna murzynem. Dokąd zmierza ten świat. Homoseksualizm jest chorobą czy się to komuś podoba czy nie Nie róbmy z nienormalności normalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...